Hobby

Blog

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.

Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także radości życia.

Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Categories: Zdrowie

Comments are closed.