Hobby

Blog

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od małych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej interakcji z  osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, których towary są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów, do których należy m.in: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są też firmy krajowe, producenci takich marek np. Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i cementy; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Zobacz
 Internetowy sklep medyczny

Categories: Zdrowie

Comments are closed.